תהליך המכירה

אין לך מה לעשות עם השמלה שלבשת לחתונה של הבסטי? אתם לא יודעים מה לעשות עם כל הבגדים היפים האלו שקניתם לילד וכבר מזמן לא עולים עליו? יש לך במגרות יותר בגדים עם טיקטים מאשר מזומנים בעובר ושב?

זה הזמן להודות שלפחות 70% מהארון שלך לא נמצא כרגע בשימוש. ואגב, אנחנו ממש לא מנסים לעשות לך שיימינג - אנחנו לגמרי מזדהים! ולכן, מצאנו את הפתרון האידיאלי. מה דעתך לאסוף את כל הבגדים שיש לך בארון ולא זוכים לשימוש ראוי ולהפוך אותם למזומנים מרשרשים שישדרגו לך את ההכנסה החודשית?

לגמרי בעניין? מעולה. מה עושים עכשיו עם כל מה ששלפת החוצה מהארון? פשוט מעבירים את זה הלאה!

בלי להתעסק במשלוחים. בלי להתעכב על תשלומים. בלי לבזבז אנרגיות על שירות לקוחות או תלונות – פה אנחנו נכנסים לתמונה. הפריטים שלך נשלחים אלינו, הכסף נשלח אלייך, וזה הכול!

 

 

1. הזמנת שקית MINEBAG

כדי להתחיל בתהליך המכירה, עליך להזמין שקית ישירות לביתך (ללא עלות). להזמנת שקית לחץ כאן. חשוב לציין שכדי להזמין שקית עליך להיות משתמש רשום במערכת. לאחר מילוי מספר פרטים תקבל הודעת אימייל שמאשרת כי השקית נשלחה אליך. בינתיים, אנו ממליצים לעשות סדר בארון ולהוציא את הפריטים שכבר לא תלבש. חשוב לקחת בחשבון את הסטנדרטים שלנו ואת המותגים שאנו מקבלים.

2. מילוי ושליחת השקית ל-MINE

קיבלת את השקית? מעולה! עכשיו, שיש לך לפחות ארבעה (או יותר) פריטים למכור, עליך לשלוח את השקית אלינו. איך עושים זאת? היכנס לאתר והתחבר לחשבון שלך. בעמוד "הזמנת שקיות" באזור האישי תוכל לתאם את האיסוף (ללא עלות). זכור, הפריטים שאנו אוספים ומוכרים הינם פריטים חדשים (עם טיקט מקורי) או כחדשים (נלבשו מספר פעמים מועט ועד פריט חדש אך ללא טיקט מקורי). להתחברות לחץ כאן.

MINE .3 מטפל בשבילך בפריטים

כאשר השקית תתקבל במשרדי -MINE, היא עוברת תהליך סינון קפדני, הערכה, קליטה, קטלוג, תמחור וצילום. על הפריטים לעמוד בסטנדרטים הקפדניים של MINE. לפרטים נוספים אודות שיטת התמחור לחץ כאן. בסיום שלב זה תקבל הודעת אימייל מפורטת עם הפריטים שלך. במידה ויש פריטים ששלחת ולא עמדו בסטנדרטים תקבל במייל זה עדכון לגביהם. רוצה לדעת יותר? לחץ כאן.

4. מכירה באתר וקבלת התשלום

הפריטים יוצגו באתר כ-100 ימים. כאשר פריט נמכר, תקבל הודעת אימייל על כך והפריט אוטומטית יעבור למצב של “sold out”. במידה והפריט לא הוחזר, התשלום יועבר לחשבונך בניכוי העמלה. לטבלת העמלה לחץ כאן.