משלוחים והחזרות

משלוח חינם עבור הזמנות מעל 349 ₪.

במידה וביצעת רכישה בסכום נמוך מזה:

שירות E-POST: דמי משלוח 20 ₪.

שירות שליח עד הבית: דמי משלוח 25 ₪.

רוצה לקרוא על מדיניות ההחזרה שלנו? לחץ כאן.

שירות E-POST: המשלוח מגיע תוך 6 ימי עסקים ללוקר או לתחנת האיסוף על פי בחירתכם. עלות משלוח בשירות ה-E-POST הינה 20 ₪ (מעל רכישה של 349 ₪ המשלוח חינם). הלוקרים של E-POST פזורים במקומות אסטרטגיים ברחבי הארץ לרבות תחנות דלק, מרכזי קניות, קניונים ושכונות מגורים. לאחר רכישה תקבלו הודעת מייל ובה תבחרו את מיקום הלוקר של E-POST הקרוב אליך ביותר. לצפייה ברשימת הלוקרים לחץ כאן. הודעת SMS או מייל ישלחו אליך ברגע שהחבילה הגיע ללוקר שבחרת. כל שנותר הוא, לאסוף את החבילה של MINE בזמן שנוח לך, בתוך שניות בודדות. שימו לב, החבילה תישאר בלוקר/ חנות נוחות עד 5 ימי עסקים. במידה והחבילה ולא תיאסף היא תוחזר ל-MINE. לא יהיו החזרים כספיים על חבילות שלא נאספו.

שירות שליח עד הבית: המשלוח מגיע עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע הרכישה. עלות משלוח בשירות שליח עד הבית היא 25 ₪ (מעל רכישה של 349 ₪ המשלוח חינם). משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים (לרבות יישובי רמת הגולן, גבול הצפון, יישובי המגזר הערבי, יישובי בקעת הירדן, ישובים ממעבר לקו הירוק, יישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח ויישובי הערבה) בהתאם לנהלי חברת השליחויות יתבצעו תוך 7 ימי עסקים. לא יתבצעו משלוחים לישובים או כפרים ערביים וישובים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון ביטחוני.

מדיניות ההחזרה שלנו פשוטה:

1. סמן בטבלה המצורפת למשלוח, בשורת המוצר שתרצה להחזיר את קוד סיבת ההחזרה.

2. בחר את אופן קבלת ההחזר: החזר כספי ע״י זיכוי כרטיס אשראי או זיכוי באתר.

3. עליך להחזיר את הפריט בתוך 14 ימים, מיום קבלת הזמנתך. להלן אפשרויות ההחזרה:

- החזרה ישירות למשרדי החברה: יש לתאם את ההחזרה טלפונית במספר 03-9660504 (ההחזרה מתבצעת בכתובת מנחם יקואל 4, בת ים).

- החזרה באמצעות דואר רשום: יש לשלוח אימייל עם מספר המעקב של הדואר הרשום לכתובת: info@mineonline.co.il . לא תתקבל החזרה שנשלחה בדואר רגיל ו/או ללא מספר מעקב. לכבוד שרון וגיא אופנה בע"מ- מנחם יקואל 4, מיקוד 5959061, בת ים.

4. אנו נעדכן אותך כשחבילתך תגיע למשרדי החברה.

הנחיות:

- אין להסיר את הטיקטים. לא ניתן להחזיר פריט שהשתמשת בו.

- לא ניתן לקבל החזר כספי עבור המשלוח.

- לא ניתן לקבל חזרה הטבות ומבצעים.

משלוח בשירות E-POST: המשלוח מגיע תוך 6 ימי עסקים ללוקר או לתחנת האיסוף על פי בחירתך.

שליח עד הבית: המשלוח מגיע עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע הרכישה. משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים בהתאם לנהלי חברת השליחויות יתבצעו תוך 9 ימי עסקים. לא יתבצעו משלוחים לישובים או כפרים ערביים וישובים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון ביטחוני.

בתקופות עמוסות ההזמנות עלולות להתעכב עד ל-10 ימי עסקים. במקרים שמדובר באיחור משמעותי אנחנו נעשה כל מאמץ להתריע לך על איחור.

הזמנות מגיעות בדרך כלל תוך 5-7 ימים מרגע שליחת ההזמנה. במידה ולא קיבלתם את החבילה בטווח הזמן המצוין, ניתן ליצור קשר אתנו במייל: info@mineonline.co.il.

חזרה לשאלות נפוצות
לא מוצא את המידע שחיפשת?
צור איתנו קשר