בלוג


עשור לקרדשיאנס – להתלבש כמו הגדולות

עשור לקרדשיאנס – להתלבש כמו הגדולות

קרא עוד

לא הספקנו למצמץ (עם הריסים ה*לא* מלאכותיות שלנו) וכבר חלפו להן 10 שנים מלאות בקרדשיאנס. הן היו איתנו בכל מקום; על המסך, על השטיח, באינסטוש, במקלדת האימוג׳י ואפילו הגיעו לפתח אפליקציה שכל כולה - איך לא? מבוססת על המשפחה המדוברת באמריקה. מי בכלל האמין שמסקס טייפ אחת - יצאו כל כך הרבה כוכבות. אבל אל לנו להתלונן, לגמרי אין לנו מושג מה היינו עושים אם הן לא היו כאן.

Winter is coming, והפעם באמת....

Winter is coming, והפעם באמת....

קרא עוד

אנחנו ממש לא מאלה שמנצלים את טירוף ׳משחקי הכס׳ כדי לגרום לכם להתלהב מהעובדה שהחורף כבר כאן- אנחנו ליטרלי מכריזים על כך שהוא תכף יוצא ממחוזות ווסטרוז ונוחת בת״א- ואם זו לא סיבה מספיק טובה להתכונן אליו- אז אנחנו לא יודעות מה כן.

סטייל ליגה

סטייל ליגה

קרא עוד

"כדורגלנים הם קובעי הטרנד החדשים" אמר בחוכמתו ג׳ורג׳יו ארמאני, ואנחנו לגמרי מסכימים. הפופולריות של הספורט והתנועה המתמדת על המגרש הפכה אותם לסלבס האידאליים לקמפיינים אפנתיים. דולצ׳ה וגבאנה, קלווין קליין, ריפליי ובטח שארמאני כבר הספיקו להשתלב בטרנד. אז חשבנו להפתיע אתכם בבלוג שכולו מוקדש לגברים הכי שווים על המגרש או אם תרצו: איך להתלבש נכון כמו הכוכבים הגדולים.

מלכת הנשף

מלכת הנשף

קרא עוד

היית מאמינה שהרגע הזה הגיע? אחרי 12 שנים ארוכות ומדהימות, סיימת ללמוד. את מוכנה לזה. את נולדת מוכנה לזה. ועכשיו הגיע הרגע הבאמת מיוחל - טקס סיום הגלאמורס. לא, לא ההופעה שיש להורים, שמגיעים בחולצות לבנות ורואים הצגה של מגמת תיאטרון. הטקס האמיתי אליו את הולכת עם הבחור שהיית דלוקה עליו עוד מי׳3, ה-PROM!! כי הרי ישראל היא בעצם סניף קטן ורועש של ארצות הברית, לכן טראמפ מגיע לפה שניה אחרי הבחירות, וכיאה למסורת, גם לנו יש פרום (בגד כפת בראש מילה) שלא נופל משום תיכון בקליפורניה.

האאוטפיטס שהגיע הזמן להיפטר מהם

האאוטפיטס שהגיע הזמן להיפטר מהם

קרא עוד

לקראת האביב הגיע הזמן לעשות קצת סדר בארון ולהיפטר מפריטים שבאמת אין סיבה שישבו ויעלו אבק סתם. תשלחו אותם אלינו, ובכסף שתרוויחו תקנו בגדים חדשים למלא את המדף שנשאר בודד.

איך תהיי דוקטור לזיופים

איך תהיי דוקטור לזיופים

קרא עוד

סוף סוף מצאתם את נעל הסלינגבק החדשה של Dior אונליין, והארנק של Louis Vuitton שרציתם לקנות עוד מחנוכה, ושניהם במבצע! כל החלומות התגשמו. רק רגע קטן לפני שאתם לוחצים על 'הזמן', בדקו את עצמכם - האם זה זיוף?

MINE
BAGS Bags


הזמן שקית